Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Ciastka dla psa PAKA ZWIERZAKA Jagnięcina z żurawiną 200g
19,90 zł (99,50 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Ciastka dla psa PAKA ZWIERZAKA Jeleń z zieloną herbatą 200g
19,90 zł (99,50 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Ciastka dla psa PAKA ZWIERZAKA Kaczka z burakiem 200g
19,90 zł (99,50 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Ciastka dla psa PAKA ZWIERZAKA Wołowina z jabłkiem 200g
19,90 zł (99,50 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA królik 120 g
23,50 zł (195,83 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA kaczka 120 g
19,50 zł (162,50 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA jagnięcina 120 g
20,50 zł (170,83 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA koń 120 g
21,50 zł (179,17 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA jeleń 120 g
22,50 zł (187,50 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina 120 g
18,50 zł (154,17 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Trenerki dla psa PAKA ZWIERZAKA kurczak 120 g
17,50 zł (145,83 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Przysmak dla psa i kota liofilizowany PAKA ZWIERZAKA Samo Mięsko kaczka 70g
36,90 zł (527,14 zł/kg)Dodaj do koszyka9 smaków