Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Próbka PAKA ZWIERZAKA Królik z łososiem M 50g
2,50 zł (50,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA łosoś z rybami bałtyckimi M 1,5 kg
48,00 zł (32,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA łosoś z rybami bałtyckimi M 3 kg
90,00 zł (30,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA łosoś z rybami bałtyckimi M 3kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 180,00 zł.171,00 złAktualna cena wynosi: 171,00 zł. (28,50 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA łosoś z rybami bałtyckimi M 9 kg
247,00 zł (27,44 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA łosoś z rybami bałtyckimi M 9kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 494,00 zł.444,60 złAktualna cena wynosi: 444,60 zł. (24,70 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Próbka PAKA ZWIERZAKA Łosoś i ryby bałtyckie M 50g
2,50 zł (50,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina z marchewką M 1,5 kg
51,00 zł (34,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina z marchewką M 3 kg
92,00 zł (30,67 zł/kg)14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina z marchewką M 3kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 184,00 zł.174,80 złAktualna cena wynosi: 174,80 zł. (29,13 zł/kg)14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina z marchewką M 9 kg
247,00 zł (27,44 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina z marchewką M 9kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 494,00 zł.444,60 złAktualna cena wynosi: 444,60 zł. (24,70 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur