Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PEPE deer 99% jeleń 12x400g
Pierwotna cena wynosiła: 178,80 zł.166,28 złAktualna cena wynosi: 166,28 zł. (34,64 zł/kg)Dodaj do koszyka13 smaków · 5 gramatur
-
Karma mokra dla psa PEPE deer XL 99% jeleń 800 g
25,50 zł (31,88 zł/kg)Dodaj do koszyka13 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PEPE deer XL 99% jeleń 6 x 800 g
Pierwotna cena wynosiła: 153,00 zł.145,35 złAktualna cena wynosi: 145,35 zł. (30,28 zł/kg)Dodaj do koszyka13 smaków · 5 gramatur
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA królik i dzik z dynią 150g (tacka)
6,50 zł (43,33 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA królik i dzik z dynią 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 65,00 zł.61,75 złAktualna cena wynosi: 61,75 zł. (41,17 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA dziczyzna i łosoś 150g (tacka)
6,50 zł (43,33 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA dziczyzna i łosoś 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 65,00 zł.61,75 złAktualna cena wynosi: 61,75 zł. (41,17 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA jagnięcina i jabłko z miętą 150g (tacka)
6,50 zł (43,33 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA jagnięcina i jabłko z miętą 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 65,00 zł.61,75 złAktualna cena wynosi: 61,75 zł. (41,17 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z borówką 150g (tacka)
6,50 zł (43,33 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina i borówka 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 65,00 zł.61,75 złAktualna cena wynosi: 61,75 zł. (41,17 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk i żurawina 150g (tacka)
6,90 zł (46,00 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury