Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Przysmak dla psa PAKA ZWIERZAKA kabanosy zając 3 szt. 80 g
12,90 zł (161,25 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Przysmak dla psa PAKA ZWIERZAKA kabanosy wołowina 3 szt. 80 g
12,90 zł (161,25 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI tchawica jagnięca 100 g
10,30 zł (103,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI tchawica wołowa 100 g
8,50 zł (85,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI żwacz jagnięcy 100 g
10,00 zł (100,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI żwacz wołowy 100 g
9,90 zł (99,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI szyjki kurze 100 g
6,90 zł (69,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI kurze łapki 10 szt.
6,90 złDodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI płuco wołowe kostka 100 g
10,50 zł (105,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI penis wołowy 3 szt.
30,50 złDodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI szaszłyk wołowy 1 szt.
13,80 złDodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA SUSZKI mix wołowy 100 g
8,50 zł (85,00 zł/kg)Dodaj do koszyka7 smaków