Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Indyk i żurawina 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 83,40 zł.79,23 złAktualna cena wynosi: 79,23 zł. (33,01 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina i śledź 400 g
11,90 zł (29,75 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Wołowina i śledź 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 71,40 zł.67,83 złAktualna cena wynosi: 67,83 zł. (28,26 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven indyk z jagnięciną 400 g
14,50 zł (36,25 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven Indyk z jagnięciną 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 87,00 zł.82,65 złAktualna cena wynosi: 82,65 zł. (34,44 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven schab ze śliwką 400 g
12,90 zł (32,25 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven schab ze śliwką 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 77,40 zł.73,53 złAktualna cena wynosi: 73,53 zł. (30,64 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven kaczka z jabłkiem 400 g
14,50 zł (36,25 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven kaczka z jabłkiem 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 87,00 zł.82,65 złAktualna cena wynosi: 82,65 zł. (34,44 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven królik z wołowiną 400 g
12,90 zł (32,25 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA Seven’th Heaven królik z wołowiną 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 77,40 zł.73,53 złAktualna cena wynosi: 73,53 zł. (30,64 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PEPE rabbit 99% królik 400 g
14,90 zł (37,25 zł/kg)Dodaj do koszyka13 smaków · 5 gramatur