Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk i żurawina 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 69,00 zł.65,55 złAktualna cena wynosi: 65,55 zł. (43,70 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina i śledź 150g (tacka)
6,50 zł (43,33 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wołowina i śledź 10x150g (tacka)
Pierwotna cena wynosiła: 65,00 zł.61,75 złAktualna cena wynosi: 61,75 zł. (41,17 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z borówką 400g
11,90 zł (29,75 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z borówką 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 71,40 zł.67,83 złAktualna cena wynosi: 67,83 zł. (28,26 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA dziczyzna i łosoś 400 g
11,90 zł (29,75 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA dziczyzna i łosoś 6×400 g
Pierwotna cena wynosiła: 71,40 zł.67,83 złAktualna cena wynosi: 67,83 zł. (28,26 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA królik i dzik z dynią 400 g
12,90 zł (32,25 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA królik i dzik z dynią 6×400 g
Pierwotna cena wynosiła: 77,40 zł.73,53 złAktualna cena wynosi: 73,53 zł. (30,64 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA jagnięcina i jabłko z miętą 400 g
11,90 zł (29,75 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Promocja!
ZESTAW Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA jagnięcina i jabłko z miętą 6x400g
Pierwotna cena wynosiła: 71,40 zł.67,83 złAktualna cena wynosi: 67,83 zł. (28,26 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury
-
Karma mokra dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk i żurawina 400 g
13,90 zł (34,75 zł/kg)Dodaj do koszyka6 smaków · 2 gramatury