Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA kość z dodatkiem żwacza XL- 17 cm 115 g
16,70 zł (145,22 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA kość 100% konina M- 12cm 50 g
23,60 zł (472,00 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA Kość z dodatkiem dorsza M- 12 cm 45 g
13,50 zł (300,00 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA poroże SOFT S- 8-9 cm 35 g
16,90 zł (482,86 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA poroże SOFT M- 12 cm 55 g
28,90 zł (525,45 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA poroże HARD S- 9 cm 20 g
16,90 zł (845,00 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA poroże HARD M- 12 cm 60 g
29,90 zł (498,33 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa poroże PAKA ZWIERZAKA HARD L- 15 cm 70 g
37,90 zł (541,43 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Gryzak dla psa PAKA ZWIERZAKA poroże HARD XL- 18 cm 113 g
56,90 zł (503,54 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Przysmak dla psa i kota Lio PEPE raspberry malina 15 g
10,90 zł (726,67 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Przysmak dla psa i kota Lio PEPE mango 20 g
10,90 zł (545,00 zł/kg)Dodaj do koszyka -
Przysmak dla psa i kota Lio PEPE blueberry borówka 15 g
10,90 zł (726,67 zł/kg)Dodaj do koszyka