Dobre jedzenie. Szczęśliwy zwierzak.
Dla Psa
-
Próbka PAKA ZWIERZAKA Indyk i kaczka S 50g
2,50 zł (50,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z gruszką S 1,5 kg
45,00 zł (30,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z gruszką S 3 kg
85,00 zł (28,33 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z gruszką S 3kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 170,00 zł.161,50 złAktualna cena wynosi: 161,50 zł. (26,92 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z gruszką S 9 kg
230,00 zł (25,56 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA wieprzowina z gruszką S 9kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 460,00 zł.414,00 złAktualna cena wynosi: 414,00 zł. (23,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Próbka PAKA ZWIERZAKA Wieprzowina z gruszką 50g
2,50 zł (50,00 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk z maliną M 1,5 kg
43,00 zł (28,67 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk z maliną M 3 kg
79,00 zł (26,33 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk z maliną M 3kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 158,00 zł.150,10 złAktualna cena wynosi: 150,10 zł. (25,02 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk z maliną M 9 kg
219,00 zł (24,33 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur
-
Promocja!
ZESTAW Karma sucha dla psa PAKA ZWIERZAKA indyk z maliną M 9kgx2
Pierwotna cena wynosiła: 438,00 zł.394,20 złAktualna cena wynosi: 394,20 zł. (21,90 zł/kg)Dodaj do koszyka14 smaków · 5 gramatur